Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nevada, New Hampshire, Rhode Island, Nové Mexiko, Arizona, Texas, Vermont, Severní Dakota, Louisiana, Colorado, Connecticut, New York, Kalifornie, Virginie, Utah, Idaho, Oklahoma, Montana, Tennessee, Georgie, Iowa, Jižní Karolína, Massachusetts, Wyoming, Kentucky, Michigan atd.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační hry, Závody aut, Hry pro děti, Akční hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Pro dívky, Postřehové hry, Animace, Střílečky, Logické hry, Strategie, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Postřehové a tak podobně.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: pro dospělé, kuriozity, Free game online hry, V, Přání k narození dítěte, ú, zadarmo, Hry pro kluky, Sexy Maria Šarapovová, Online životopisy, biografie, M, Státní prapory všech států, Slovník pojmů Co je to?

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií herectví, herci a herečky, politici, zločin a právo, sport, filozofie, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, lékařství, křesťanství, politika, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, historie, umělci, národnost, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, psychologie atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Vtipné texty, černý humor, fórky, anekdoty, fóry, frky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, černý humor, fórky, anekdoty, fóry, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Keywords:Životopisy osobností, Slovník pojmů Co je to?, školství, Nejhranější online hry zdarma, Laetitia Casta, zajímavosti, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, F, Omalovánky pro malé děti, Ilustrace, obrázky, zdarma, webové stránky

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Informace, hry i všeobecné informace

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Anekdoty, černý humor, vtípky, vtipné texty, fóry, frky

Zkuste vypnout! Anekdoty, černý humor, vtípky, vtipné texty, fóry, frky. vás dostanou. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o facebooku apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, multimédia, Pardubický kraj, Obrázky ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, F, Počítačové a deskové strategické válečné hry, Super online kvízy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Super online kvízy, humor

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční zábava, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kinder, Přáníčko, Francouzsky, Písnička, Jesličky, Vánoční tapety, Vánoční kaktus, Tiskárna, Vánoční svíčky, Drážďany, Obrazovka, Recepty, Štóla, Alkoholový kalendář, Hostina, Pozadí, Jmelí, Cesmína, Anděl, Špalda, Mrazík, Kameňák, SMS, Svíčky, Štěstí, Santa, Slámový adventní věnec, Vídeň, Betlém, Pastýř, Vánoční stromeček apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vojenské hodnosti, geocaching, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, státy usa, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, obecné zkratky apod.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: Adventní magazín, Adventní magazín, Americké federální vlajky, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Wallpapery do mobilu, info, Arsenal F.C., Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vlajky spojených států amerických, Vlajky zemí světa

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií materiály, zkratky, literatura, matematika, příroda, jídlo, psychologie, lékařství a medicína, český jazyk, hardware, zločin a právo, školství, politika, filozofie, cestování, sport, latina, software, nápoje, bankovnictví, rostliny, chemie, náboženství a křesťanství, účetnictví atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rétorika, Trenérka, Druhá světová válka, HIV pozitivní, Podnikatelé, Orlík, Ekonom, Poslanec, Mim, Maršál, Generalissimus, Washington Capitals, Spisovatel, Politik, Francie, Slováci, Dabérka, Čeští králové, KSČ, Nežijící, Režisér, Hokejisté, Obchodník, První republika, Češi, Komunisté, Sebevražda, Poslanci, Československo, Hudba, Právník, Sochař, Válka, Masový vrah, Florida Panthers, Malíř apod.

Klíčová slova: weby, Kliparty pro Office, Webové html5 hry zdarma, odkaz, webovky, World flags, internetové stránky, Městské a obecní prapory obcí ČR, Nejhranější hry online, odkazy, URL, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přáníčka nejen k narození dítěte, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Omítka: Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Další odkazy:

Selena Gomez
Doporučené internetové odkazy
Lucy Liu
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Prodej, inzerce, bazar
Tipy na užitečné weby
Online hry zdarma
Odkazy na partnerské weby
Julia Stiles

Děkujeme vám za vaši návštěvu.